Ostatnio było trochę pozytywów u nas na profilu ale wracamy na autostradę A4, wypadek 5 aut, dzięki za film Luki Kru! Popatrzcie jaką ciężką pracę musi wykonać pierwszy zastęp służb ratowniczych, który toruję korytarz życia!!!
Początek idzie sprawnie ale co za chwilę kierowca busa robi? Nie znajdujemy żadnego wytłumaczenia dla tego manewru… Kierowcy bardzo mozolnie zjeżdżają, a kierowca ZRM musi się mocno nagimnastykować aby jechać dalej! Czy kierowca na zjeździe chciał zawrócić? Myślimy, że tak, stać mu się w korku nie chce i kolejny, który przebiega i idzie do zamkniętego swojego samochodu!!!
Kolejną sprawą jest wychodzenie z samochodów, nigdy tego nie robimy i nie stójcie na drodze, to jest skrajne niebezpieczne!!! ! Służby jadą wąską drogą, gdzie nie trzeba dużo aby stało się nieszczęście!
Apelujemy do kierowców zawodowych, Wy wiecie dużo wcześniej o zdarzeniu i dlaczego stoicie w korku, bądźcie przykładem i pokazujcie, że już trzeba tworzyć korytarz życia, tu pogotowie straciło minimum 2/3 minuty, a w tym czasie może ktoś zginąć…..