Dramatyczny przejazd od Wrocławskie Ratownictwo. To co wydarzyło się na drodze S8 koło Oleśnicy w kierunku Wrocławia, przechodzi ludzkie pojęcie! I tu mamy przykład żebyśmy nie jeździli pasem awaryjnym! Pas jest wąski, karetka ma problem się poruszać, a teraz wyobraźcie sobie dwa razy większy wóz bojowy strażaków?

Później ktoś na pasie stoi znowu manewrujemy na środek, następnie wracamy i to wszystko nas spowalnia! Zamiast jechać prosto jedziemy slalomem, pas awaryjny się kończy i co? Nie ma możliwości wjazdu na środek to szukamy alternatywy przez MOP, która okazuje się pułapką nie do przebicia! Końcówki nagranie nie mamy bo nasz kolega Ratownik Medyczny wyszedł i auta przestawiał ręcznie, a ktoś czeka, może już umiera?! Kolejny element kierowcy ciężarówek znowu wychodzą zostawiają swoje auta i blokują całkowicie przejazd!

Ludzie środkiem zawsze dotrzemy do celu! I te spóźnione reakcje to musi trwać o wiele szybciej, każda sekunda jest ważna! Kierowcy ciężarówek Wy wiecie szybciej na CB-Radiu o wypadku to pokażcie reszcie jak mają się ustawiać i nie stójmy na zderzakach zostawmy sobie miejsce do manewrów!

Kilkukilometrowy odcinek S8 pokonywali 20 minut! Ten czas można byłoby spokojnie skrócić do 10 minut!

DLATEGO MY ZJEŻDŻAJMY NA PAS AWARYJNY I NA ŚRODKU ZOSTANIE WIĘCEJ MIEJSCA DLA SŁUŻB! Na szczęście kierowca przeżył, a wyglądało to dramatycznie, zdjęcia na końcu! I drugie szczęście że jechał sam bo cała siła uderzenia była po stronie pasażera! WŁĄCZMY W KOŃCU MYŚLENIE!